Hakkımızda

KTS Nakliyat Müşterilerine İller Arası Ya da Merkez ili olan İzmir ' in bir  çok noktasına Nakliyat Gerçekleştirir.

Sizin için son derece önemli olan eşyalarınızın nakliyesinde, Sorunsuz ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sunar. Verdiği her hizmeti tam zamanında ve sorunsuz bitirerek siz değerli müşterilerinin beğenileriyle kalitelerini her geçen gün giderek daha çok arttırır.

Gümrüklü Ticari Mal Taşımacılığı
Ege Serbest Bölge Nakliyat Hizmetleri
İzmir ve Diğer İllerde Bulunmakta Olan Gümrüklü Antrepolarda Firmanızın veya Başka Firmalardan Taşınması Gereken Ürünlerinizin teslimatı
Adnan Menderes Havalimanı Nakliyat Hizmetleri
Adresinizden - Adrese Eşya Taşımacılığı
Gibi Bir Çok Hizmeti Gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
 
 
X